Tarapaty Katarzyna Rygiel, Marta Karwowska

Używany

Ilość: 4

13.00 złbrutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0.50 zł.


TytułTarapaty
AutorKatarzyna Rygiel, Marta Karwowska
Okładkatwarda
Rok wydania2017
ISBN9788326825385
WydawnictwoAgora

Tarapaty Katarzyna Rygiel, Marta Karwowska

Tarapaty Katarzyna Rygiel, Marta Karwowska

Prawdziwa przygoda czai się tuż za rogiem

Przyjaźń to wcale nie taka prosta sprawa. Julka dobrze o tym wie. Ma jedenaście lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka, zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek i jego zwariowany pies Pulpet. Niespodziewanie dzieciakom wpada w ręce tajemniczy plan prowadzący - jakżeby inaczej - do skarbu. Zaczyna się niebezpieczna przygoda. Bez przyjaźni i współpracy dzieciaki nie mają szans wybrnąć z tarapatów.

"Wakacje bez kurateli rodziców, kryminalna zagadka i przyjaźń - tak wygląda krótki przepis na przygodę i przyjemny dreszcz sensacji. Zabawna, niefrasobliwa fabuła przywołuje skojarzenie z klasycznymi lekturami ze szkoły nienacko-niziurskiej". - Joanna Olech.

Marta Karwowska - reżyserka i scenarzystka Tarapatów, absolwentka socjologii na UW i reżyserii w PWSFTViT w Łodzi, mama Oli i Tomka.

Katarzyna Rygiel - autorka kryminałów (m.in. Gra w czerwone, Wielki chłód), z wykształcenia archeolożka i dziennikarka, mama dwóch poszukiwaczy przygód: Antka i Kostka.

Stan: bdb- (kompletna i spojna, bez podpisów i podkreśleń, okładka lekko podniszczona)

30 inne produkty w tej samej kategorii: