Skup książek Trójmiasto - Kontakt - blackbooks.pl


Kupujemy pojedyncze książki oraz całe biblioteki i księgozbiory w całej Polsce

W przypadku księgozbiorów poza granicami województwa pomorskiego prosimy o kontakt celem ustalenia szczegółów skupu

Na terenie Trójmiasta dojazd za darmo.

Płatność gotówką.


Skupujemy:

Literaturę piękną popularną i faktu;
Książki naukowe i popularnonaukowe;
Książki obcojęzyczne;
Mapy, przewodniki, książki podróżnicze;
Poradniki i albumy;
Czasopisma;
Komiksy;
Książki sprzed 1940 roku

Jak można sprzedać nam książki?

Jeżeli książki znajdują się na terenie województwa pomorskiego, to możemy dojechać do Państwa do domu. Wcześniej prosimy o przesłanie zdjęć (zbiorczych po 15-20 książek na zdjęciu – najlepiej grzbietów) na adres: skup@blackbooks.pl lub dodać je do załącznika na stronie i wysłać!!!

Na podstawie zdjęć wybieramy spośród nich te, które nas interesują i proponujemy kwotę

W przypadku księgozbiorów powyżej 300 sztuk prosimy o kontakt telefoniczny (501 374 136) celem ustalenia terminu przyjazdu (nie ma konieczności robienia zdjęć).

Skontaktuj się z nami!
Wybierz plik Maksymalny rozmiar: 10048576 bajtów Typy pliku: png|jpg|jpeg|rar|zip
Wybierz plik Maksymalny rozmiar: 10048576 bajtów Typy pliku: png|jpg|jpeg|rar|zip
Wybierz plik Maksymalny rozmiar: 10048576 bajtów Typy pliku: png|jpg|jpeg|rar|zip
Wybierz plik Maksymalny rozmiar: 10048576 bajtów Typy pliku: png|jpg|jpeg|rar|zip
Wybierz plik Maksymalny rozmiar: 10048576 bajtów Typy pliku: png|jpg|jpeg|rar|zip
Zdjęcia można przesyłać w rozszerzeniach .png .jpg .jpeg oraz spakowane .rar i .zip. Maksymalny rozmiar na przesyłany plik to 10MB.


 

 

skup książek trójmiastoDużo osób lubi chomikować rzeczy wśród, których często znajdują się także różnorodne pozycje literackie. Z reguły robią tak prze wzgląd na sentyment żywiony do poszczególnych książek. Nie ma w tym nic złego! Problem pojawia się w momencie, gdy zaczyna nam ubywać wolnej przestrzeni. Wtedy warto zastanowić się nad oddaniem niektórych książek do skup książek trójmiasto. Literatura może nam bowiem zabrać naprawdę wiele miejsca w domu. W sytuacji, gdy nie mamy czasu bądź nie chcemy fatygować się do skup książek trójmiasto często decydujemy się na wyrzucenie książek. To nigdy nie jest dobre rozwiązanie. Te pozycje literackie, które dla nas nie mają wartości, dla kogoś innego mogą okazać się skarbem. Dlatego też warto zastanowić się nad oddaniem naszych książek do skup książek trójmiasto. Nie tylko możemy kogoś uszczęśliwić, ale także sporo zarobić i odzyskać część pieniędzy włożoną w zakup książek.

Jeśli interesują Cię nabycie nowych pozycji książkowych przejrzyj naszą ofertę!

skup książek trójmiastoTechnologia się rozwija. Rola komputerów  naszym życiu codziennym znacząco wzrosła. Jednakże wciąż chętnie decydujemy się na sięgnięcie po papierowe książki. Pojawiają się nowe wydawnictwa, autorzy oraz pozycje książkowe. Problemem są oczywiście ceny książek oraz miejsce, które one zajmują. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem wydaje się być skup książek Trójmiasto. Jeśli nie stać nas na nowe pozycje, możemy sprzedać przeczytane książki, do których niekoniecznie czujemy sentyment. Podobnie sprawa wygląda z miejscem - dzięki skup książek Trójmiasto możemy w znacznym stopniu oczyścić naszą domową biblioteczkę z nielubiany książek i zrobić miejsce nowym. Największa zaletą skup książek trójmiasto jest oczywista - to przypływ gotówki na konto za wszystkie sprzedane książki. To bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób, które mają dużo książek, a chcą kupić jeszcze więcej!

Skup książek w Trójmieście

skup książek trójmiastoDzięki naszej stronie nie musisz już fizycznie szukać antykwariatu na terenie Trójmiasta. Skorzystaj ze skup książek Trójmiasto i łatwo sprzedaj nam książki. Możesz łatwo i szybko przesłać zdjęcia książek, które chcesz sprzedać poprzez formularz na naszej stronie internetowej. W skup książek Trójmiasto przyjmiemy Twoje zgłoszenie i dokonamy wyceny oferowanych przez Ciebie pozycji. Odbierzemy od Ciebie wybrane książki, a ustalona należność trafi na Twoje konto. Damy Twoim książkom drugie życie! Każdy miłośnik książek wie, że rozwijają one wyobraźnię i są doskonałą rozrywką. Można zabrać je ze sobą wszędzie. Jednakże zajmują trochę miejsca w naszym domu. Jeśli nie masz pieniędzy bądź miejsca na nowe książki, mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Zdecyduj się na skorzystanie ze skup książek Trójmiasto. Zapewnimy Ci możliwość wymiany Twojej domowej biblioteczki!

Jakie są zalety korzystania ze skup książek w Trójmieście?

Skup książek Trójmiasto online pozwoli Ci w szybki sposób sprzedać przeczytanie i używane pozycje. Dzięki nam zyskasz dodatkowe środki, które zasilą Twój budżet. Jakie są zalety korzystania ze skup książek Trójmiasto?

  • nie musisz zawodzić książek do antykwariatu,
  • oszczędzasz czas,
  • z naszego serwisu możesz korzystać o każdej porze dnia,
  • korzystasz z profesjonalnego i szybkiego odbioru książek,
  • pieniądze wpłacane są bezpośrednio na Twoje konto,
  • zyskujesz dodatkową przestrzeń w swoim domu.

Skup książek Trójmiasto - dlaczego warto?

skup książek trójmiastoMimo, iż w XXI wieku mamy do czynienia z licznymi innowacjami wielu z nas nadal decyduje się na czytanie książek w tradycyjny sposób. Podoba nam się miękkość bądź twardość okładki, faktura, delikatność kartek. Z tego powodu z przyjemnością trzymamy w rękach powieść i dajemy się jej porwać.  Książki są doskonałym sposobem na chwilę zapomnienia. Bogata oferta pozycji dostępnych w licznych księgarniach powoduje, że każdy, bez względu na wiek, może znaleźć dla siebie powieść idealną. Sprawia to, że z biegiem lat posiadamy coraz więcej książek i często brakuje nam miejsca na ich przechowywanie. W takich sytuacjach warto zdecydować się na skup książek Trójmiasto!

Może posiadasz książki, które już przeczytałeś i nie zamierzasz w przyszłości do nich wracać? Jeśli obecnie leżą bezużytecznie na półce już wiesz co z nimi zrobić! Podobnie z nietrafionymi prezentami. Jeśli posiadane przez Ciebie książki Ci nie odpowiadają skontaktuj się z nami. Doskonale trafiłeś odwiedzając naszą stronę - skup książek Trójmiasto!

Dlaczego zachęcamy Was do skorzystania z oferty skup książek Trójmiasto?

skup książek TrójmiastoProwadzimy profesjonalny skup książek Trójmiasto. Gwarantujemy Państwu fachowe i szybkie wyceny. Chętnie odkupimy od Państwa księgozbiory. Jako księgarnia działająca od lat doskonale wiemy jak wartościowe mogą być książki zalegające w Państwa domach. Najważniejszym elementem jest konsultacja z doświadczonymi osobami, które potrafią wycenić zbiór. W skup książek Trójmiasto nie ma książek lepszych i gorszych. Z tego względu jesteśmy zainteresowani każdą pozycją. Skup książek dotyczy wielu odbiorców.   Najlepsze pozycje mogą liczyć z naszej strony na jeszcze większe wyróżnienie. Wszystkie ceny ustalane są na zasadzie kompromisu – tak, aby obie strony były zadowolone.

Dzięki skup książek Trójmiasto sprzedaż książki nie wychodząc z domu. Najpierw odpowiedz sobie na dwa pytania: Czy masz na półkach bezużyteczne książki, które już przeczytałeś i nie zamierzasz do nich wracać? A może dostałeś książkę, ale nie przepadasz za danym autorem bądź tematyką? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to skup książek Trójmiasto jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W skup książek Trójmiasto z chęcią odkupimy od Ciebie książki, ponieważ jesteśmy zainteresowani niemalże każdą tematyką. Wyślij do nas listę swoich książek wraz z zdjęciem księgozbioru, a my dokonamy wyceny i wyślemy do Ciebie ofertę.

Nie wahaj się! Jeżeli posiadasz książki, których już nie czytasz bądź po prostu ich nie lubisz - skorzystaj ze skup książek Trójmiasto. Kontaktując się z nami z pewnością nie pożałujesz!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!
Wyślij wiadomość