Skup książek online

Kryzys czytelnictwa? Koniec papierowych książek? Nic podobnego! Każdego roku na rynku wydawniczym pojawiają się nowe tytuły: powieści, biografie, reportaże, poradniki i albumy. Wiele z nich natychmiast znika z półek i staje się bestsellerami. To znak, że miłośników dobrej literatury wciąż nie brakuje.

„Kiedy przeczytam nową książkę, to tak, jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już raz czytałem, to tak, jakbym spotkał się ze starym przyjacielem” mówi stare chińskie przysłowie. Dlatego wiele osób lubi mieć ulubione pozycje zawsze pod ręką i nie może się powstrzymać przed zakupem kolejnych. Duży księgozbiór zajmuje jednak sporo miejsca. Jeśli czujesz, że niektórym przyjaciołom warto pozwolić odejść, odezwij się do nas. Znajdziemy dla nich nowy dom.

Kliknij i zobacz jakie książki skupujemy przez internet. Skontaktuj się z nami!

Jak działa internetowy skup książek online dla sprzedających?

Remont? Przeprowadzka? Spadek? Zamień książki, których nie potrzebujesz, na gotówkę. Wybierając nasz internetowy skup książek, możesz tylko zyskać. Po pierwsze: więcej wolnego miejsca. Po drugie: dodatkowy zastrzyk gotówki bez wychodzenia z domu. Po trzecie: świadomość, że Twoje książki w niedalekiej przyszłości staną się własnością kogoś, kto z przyjemnością umieści je na swojej półce. Działamy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i całego województwa pomorskiego. Wystarczy, że robisz zdjęcia książkom, które chcesz sprzedać i wyślesz do nas. Jeśli Twoje zbiory nas zainteresują, przyjedziemy, aby je od Ciebie odebrać. Jeśli dysponujesz ciekawym księgozbiorem, ale mieszkasz w innej części Polski, również zapraszamy do kontaktu. Być może właśnie Twoje książki trafią do naszego antykwariatu.

Jak działa skup książek używanych dla osób, które poszukują nowych pozycji do biblioteczki?

Skup książek online to miejsce, które stworzyliśmy, aby dzielić się miłością do książek na szeroką skalę. Każda pozycja, znajdująca się na naszej wirtualnej półce, jest sfotografowana i dokładnie opisana. Obok zdjęcia okładki znajdziesz tytuł, autora, rok wydania książki, numer ISBN, nazwę wydawnictwa oraz krótki opis danego egzemplarza (ze szczególnym uwzględnieniem ewentualnych wad lub usterek – zawsze jesteśmy szczerzy wobec naszych klientów i informujemy o stanie książek). Zakupione pozycje wysyłamy pod wskazany adres lub do punktu odbioru za pomocą zaufanych firm kurierskich. Po opłaceniu zamówienia w każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie są Twoje książki, korzystając z opcji śledzenia przesyłki.

Dlaczego warto kupować używane książki?

Internetowy skup książek to okazja, aby za niewielkie pieniądze uzupełnić swoją biblioteczkę. Używane książki są dużo tańsze niż w księgarniach. Ich cena może być nawet kilkukrotnie niższa! To duża oszczędność, zwłaszcza jeśli chcesz kupić więcej niż jedną pozycję. Dbamy o to, aby książki, które znajdziesz na naszych wirtualnych półkach, były w dobrym lub bardzo dobrym stanie. Dlatego przed zakupem starannie oglądamy wszystkie produkty i wybieramy te, które spełnią oczekiwania naszych klientów. Wybierając książki z drugiej ręki, możesz sobie pozwolić na zakup kilku (a może nawet kilkunastu) ciekawych pozycji.

Korzystna cena to nie wszystko! Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, w jaki sposób ich codzienne wybory wpływają na środowisko naturalne. Kupowanie używanych książek jest także ekologiczne. Jeśli zależy Ci na tym, aby uzupełnić biblioteczkę, ale nie mniejsze znaczenie ma dla Ciebie ochrona przyrody, skorzystaj z naszego skupu książek online. To rozwiązanie dla wszystkich książkoholików, którzy są jednocześnie zwolennikami idei zero waste.

Wybierając internetowy skup książek online, wspierasz nas, czyli lokalnych przedsiębiorców, którzy życie zawodowe poświęcili literaturze. Nie można zapomnieć o tym, że każda książka z drugiej ręki ma swoją niepowtarzalną historię. Odręczny podpis właściciela czy tajemnicza dedykacja sprawiają, że staje się jedyna w swoim rodzaju.  

Jakie książki kupujemy?

Kupujemy pojedyncze książki oraz księgozbiory w całej Polsce. W przypadku księgozbiorów znajdujących się poza granicami województwa pomorskiego prosimy o kontakt celem ustalenia szczegółów skupu. Za książki płacimy gotówką.

Skupujemy:

- literaturę piękną popularną i faktu;

- książki naukowe i popularnonaukowe;

- książki obcojęzyczne;

- mapy, przewodniki, książki podróżnicze;

- poradniki i albumy;

- czasopisma;

- komiksy;

- książki sprzed 1940 roku.

Jak można sprzedać nam książki?

Jeżeli książki znajdują się na terenie województwa pomorskiego, możemy dojechać pod wskazany adres. Wcześniej prosimy o przesłanie zdjęć (zbiorczych po 15-20 książek na zdjęciu, najlepiej grzbietów) na adres: skup@blackbooks.pl lub dodać je do załącznika na stronie i wysłać. Wybieramy te, które nas interesują i proponujemy kwotę. W przypadku księgozbiorów powyżej 300 sztuk prosimy o kontakt telefoniczny (501 374 136) celem ustalenia terminu przyjazdu (nie ma konieczności robienia zdjęć). W przypadku skupu książek spoza województwa pomorskiego prosimy o wysłanie zdjęć. Zamówimy kuriera na nasz koszt. 

Skontaktuj się z nami!
Wybierz plik Maksymalny rozmiar: 40048576 bajtów Typy pliku: png|jpg|jpeg|rar|zip
Wybierz plik Maksymalny rozmiar: 40048576 bajtów Typy pliku: png|jpg|jpeg|rar|zip
Wybierz plik Maksymalny rozmiar: 40048576 bajtów Typy pliku: png|jpg|jpeg|rar|zip
Wybierz plik Maksymalny rozmiar: 40048576 bajtów Typy pliku: png|jpg|jpeg|rar|zip
Wybierz plik Maksymalny rozmiar: 40048576 bajtów Typy pliku: png|jpg|jpeg|rar|zip
Zdjęcia można przesyłać w rozszerzeniach .png .jpg .jpeg oraz spakowane .rar i .zip. Maksymalny rozmiar na przesyłany plik to 10MB.