97072287

Zrób to w Warszawie! Alternatywny przewodnik

Produkt niedostępny

Nowy


23.00 złbrutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1.00 zł.


TytułZrób to w Warszawie! Alternatywny przewodnik
AutorAgnieszka Kowalska|Łukasz Kamiński
Okładkatwarda
Rok wydania2014
ISBN9788326813504
WydawnictwoAgora
Liczba stron328
Szerokość produktu16.5
Wysokość produktu24
Językinny
Numer wydania1
Typ publikacjiprzewodnik
RegionPozostałe

Zrób to w Warszawie! Alternatywny przewodnik

Tytuł:  Zrób to w Warszawie! Alternatywny przewodnik

Autor:  Agnieszka Kowalska, Łukasz Kamiński

OPIS:

Kiedyś zazdrościliśmy Berlinowi, że tak wiele się tam dzieje, że to miasto kipi od wydarzeń kulturalnych, od wspaniałej kuchni. Ale też tego, że jest w ciągłymruchu, zmienia się z dnia na dzień, pełne jest niespokojnych twórczo ludzi. Dziś taka jest i Warszawa. Dlatego postanowiliśmy przygotować kolejne wydanie,trzecie już, naszego alternatywnego przewodnika "Zrób to w Warszawie!".Niełatwe, ale tak bardzo pochłaniające zadanie. Nasze miasto znamy bardzo dobrze, co tydzień piszemy o nim w "Gazecie Co Jest Grane". Ale szukając nowychinspiracji, zaprosiliśmy do współpracy zaprzyjaźnionych artystów, których prace prezentujemy w naszym przewodniku i którzy zdradzają nam swoje ulubionemiejsca w mieście. W "Zrób to w Warszawie!" znajdziecie więc informacje o nowych klubach, kawiarniach, knajpach, galeriach, o chwilowych modach i ponadczasowychfascynacjach; pomysły na spacery i miejskie aktywności. Ta książka powstała z miłości do naszego miasta, dumy, że mieszkamy w jednym z najbardziej żywotnych,twórczych miejsc w Europie. Naszym marzeniem jest, żeby "Zrób to w Warszawie!" stało się dla wielu może pierwszym, a dla innych kolejnym krokiem w odkrywaniuWarszawy. Zróbcie to z nami!

Stan: nowa (możliwe drobne przybrudzenia i uszkodzenia okładki - wynik magazynowania)

ZAPRASZAM NA INNE AUKCJE

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: