97072310

Drapieżca McCurley T. Marck

Produkt niedostępny

Nowy


12.00 złbrutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0.50 zł.


TytułDrapieżca
AutorMcCurley T. Marck
Okładkamiękka ze skrzydełkami
Rok wydania2016
ISBN9788326823824
WydawnictwoAgora
Liczba stron384
Szerokość produktu19
Wysokość produktu26
RodzajPozostałe
Numer wydania1

Drapieżca McCurley T. Marck

Tytuł:  Drapieżca

Autor:  McCurley T. Marck

OPIS:

Sensacyjna historia amerykańskiego pilota, który jako operator predatorów znalazł się na pierwszej linii wojny z terroryzmem.

Od bohaterów książek Snajper czy Niełatwy dzień różni go tylko jedno: od pola walki oddalony był o tysiące kilometrów. Co jednak nie przeszkadzało mu odgrywać kluczowej roli w tajnych misjach na terytorium wroga.

T. Mark McCurley, weteran Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, przedstawia ekscytującą opowieść o tropieniu przywódców organizacji terrorystycznych z użyciem bezzałogowych maszyn, które są przyszłością lotnictwa wojskowego. To również opowieść o dylematach żołnierza, którego zadaniem jest zabijanie na odległość. Drapieżca to wciągająca opowieść o tym, jak bezzałogowe samoloty, kiedyś narzędzia inwigilacji,zmieniły się w jedną z najgroźniejszych i najbardziej kontrowersyjnych broni współczesnej wojny.

Autor był świadkiem tej przemiany, opisuje ją ze znawstwem i zaangażowaniem.

Dzięki niemu skuteczniej niż dzięki najlepszym sensacyjnym filmom stajemy się uczestnikami polowań prowadzonych z pomocą współczesnych drapieżców.

Stan: nowa (możliwe drobne przybrudzenia i uszkodzenia okładki - wynik magazynowania)

ZAPRASZAM NA INNE AUKCJE

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: