Rosyjska ruletka David Corn, Michael Isikoff

Używany

Ilość: 2

Ostatnie egzemplarze!

13.00 złbrutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0.50 zł.


TytułRosyjska ruletka
AutorDavid Corn|Michael Isikoff
Okładkamiękka ze skrzydełkami
Rok wydania2018
ISBN9788326826924
WydawnictwoAgora
Liczba stron380

Rosyjska ruletka David Corn, Michael Isikoff

Tytuł:  Rosyjska ruletka

Autor:  David Corn, Michael Isikoff

OPIS:

Wstrząsająca opowieść o tym, jak amerykańska demokracja została zhackowana przez Moskwę w tajnej operacji, której celem było wsparcie Donalda Trumpa w uzyskaniu prezydentury. Prezydentura Donalda Trumpa jest faktem. Czy wydarzyłaby się, gdyby nie 36 tysięcy kont, zidentyfikowanych przez Twittera i zapewne związanych z Rosją, z których wysłano 1,4 miliona tweetów dotyczących wyborów, przeczytanych około 288 milionów razy? Czy Trump zostałby prezydentem, gdyby 5 milionów ludzi nie zobaczyło na Facebooku i Instagramie tysięcy reklam, wykupionych przez tajnych, internetowych propagandzistów Kremla? Czy rządziłby teraz Stanami, gdyby nie około 120 stron, założonych w sieci przez rosyjską Agencję Badań Internetowych z wpisami podżegającymi przeciw Hillary Clinton, filmiki na Youtubie i około 80 tysięcy postów, wypuszczonych przez fałszywe rosyjskie konta na Facebooku i widzianych przez około 126 milionów Amerykanów? To ledwie sensacyjnie brzmiący czubek góry lodowej, którą wnikliwie opisali autorzy tej szokującej książki o wielkiej cyberwojnie - podjętym przez Moskwę tajnym przedsięwzięciu propagandowym, obejmującym platformy społecznościowe, skoordynowane z cyberatakami i programami RT i Sputnika, a właściwie niezauważonym przez rząd Stanów Zjednoczonych.

Stan: db + (kompletna i spójna, bez podkreśleń i podpisów, niewielkie zagięcie rogów, okładka lekko podniszczona z niewielkimi zagnieceniami i naddarciami na krawędziach)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: