97071604

Superbohaterowie Marvela Tom 68 Akademia Avengers

Produkt niedostępny

Używany


18.00 złbrutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0.50 zł.


TytułSuperbohaterowie Marvela Tom 68 Akademia Avengers
Autorpraca zbiorowa
Okładkatwarda
Rok wydania2019
WydawnictwoHachette

Superbohaterowie Marvela Tom 68 Akademia Avengers

Tytuł: Superbohaterowie Marvela Tom 68 Akademia Avengers

Okładka:  twarda

OPIS:

Nastoletni zespół o zadziwiających mocach zaczyna szkolenie w Akademii Avengers — niezwykłej szkole, w której młodzi bohaterowie zmierzą się ze swoim przeznaczeniem! Poznajcie nowe pokolenie niesamowitych ikon Marvela, przed którymi podwoje akademii otwierają Tigra, Wasp, Quiksilver i ich sojusznicy. Kim są ci nieopierzeni herosi i jaka przerażająca tajemnica ich łączy? Zobaczcie, jak pierwszy rocznik adeptów odkrywa prawdę o sobie. Czy ich przeznaczeniem jest wielkość... czy też czeka ich przyszłość dużo mroczniejsza? Dowiedziecie się już teraz, drodzy czytelnicy — zajęca już się zaczęły!

W albumie znalazły się zeszyty: Avengers Academy Vol. 1 #1-6 (sierpień 2010 roku - styczeń 2011 roku) i Enter The Heroic Age Vol. 1 #1 (lipiec 2010 roku).

Stan: dobry (uszkodzenia okładki:zagniecenia, wgniecenia, drobne przybrudzenia; spójna i kompletna; bez podpisów i podkreśleń)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: