Robin Biografia Robina Williamsa Dave Itzkoff

Produkt niedostępny

Nowy

18,00 złbrutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


TytułRobin Biografia Robina Williamsa
AutorDave Itzkoff
Okładkatwarda
Rok wydania2018
ISBN9788326827174
WydawnictwoAgora

Robin Biografia Robina Williamsa Dave Itzkoff

Robin Biografia Robina Williamsa Dave Itzkoff

Reporter „New York Times”, Dave Itzkoff, stworzył fascynujący portret Robina Williamsa – jednego z najbardziej uwielbianych i jak się okazało, niezrozumianych artystów amerykańskich.

Robin Williams był wyjątkowo utalentowanym aktorem filmowym, teatralnym i dubbingowym. Znany i podziwiany za występy zarówno w komediowych stand-upach, jak i w bijących rekordy popularności na całym świecie filmach fabularnych. Jego kariera zaczęła się przełomową rolą w serialu „Mork & Mindy”. Serca widzów na całym świecie skradł występami w takich produkcjach, jak chociażby „Stowarzyszenie umarłych poetów”, „Pani Doubtfire” czy „Good Morning Vietnam”. Rola w „Buntowniku z wyboru” przyniosła mu Oscara. Choć był postrzegany przez kinomanów jako jeden z bardziej radosnych ludzi świata, popełnił samobójstwo.

Dave Itzkoff w rewelacyjnej biografii pokazuje zarówno komiczny blask Williamsa, jak i skrzętnie zamaskowaną, głęboką studnię sprzecznych emocji i zwątpienia. Kreśli pełnokrwisty portret człowieka, który silnie walczył z uzależnieniem i depresją, odkrywając nieznane dotąd fakty z jego życia. Aktor, poza depresją i uzależnieniem alkoholowym, zmagał się także z postępującym Parkinsonem czy demencją. Ze swoich problemów często robił tematy występów tragikomicznych.

Autor książki, czerpiąc z ponad setki oryginalnych wywiadów z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami Williamsa, a także z obszernych badań archiwalnych, stworzył biografię będącą świeżym i oryginalnym spojrzeniem na człowieka, którego twórczość poruszała miliony ludzi na całym świecie.

Stan: nowa (drobne przybrudzenia/uszkodzenia okładki/ - wynik magazynowania)

TytułRobin Biografia Robina Williamsa
AutorDave Itzkoff
Okładkatwarda
Rok wydania2018
ISBN9788326827174
WydawnictwoAgora

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: