97072340

Kamerdyner Marek Klat Pruski Piepka Paliński

Produkt niedostępny

Używany


13.00 złbrutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0.50 zł.


TytułKamerdyner
AutorMarek Klat|Michał Pruski|Mirosław Piepka|Paweł Paliński
Okładkamiękka ze skrzydełkami
Rok wydania2018
ISBN9788326826917
WydawnictwoAgora
Liczba stron400
Szerokość produktu15.5
Wysokość produktu21.5

Kamerdyner Marek Klat Pruski Piepka Paliński

Tytuł:  Kamerdyner

Autor:  Marek Klat, Michał Pruski, Mirosław Piepka, Paweł Paliński

OPIS:

Kamerdyner to powieść jakiej w Polsce od lat nie było!Świat, którego już nie ma. Zakazana miłość wciągnięta w wir wielkiej historii. Losy trzech narodów na przestrzeni pięciu dekad. Nieznana, drastyczna zbrodnia. Kamerdyner to powieść z rozmachem, ale też kameralnie wzruszająca.Marita niemiecka panienka z dobrego domu. Mateusz kaszubski chłopak, który po śmierci matki został przygarnięty przez matkę Marity. Ich miłość nie jest łatwa. Tak samo jak wielka historia, na której tle się rozegrała. Narastały konflikty między narodami, wybuchła zmieniająca kształt Europy I wojna światowa, Polacy mogli wreszcie świętować własną niepodległość, ale po krótkim czasie mieli znów ją stracić.Kim jestem? to pytanie będzie dręczyć Mateusza Krolla przez całe życie. Polakiem, czy Niemcem? Synem koniuszego, czy jaśnie pana? Bratem pięknej Marity von Krauss, czy zakochanym w niej Kaszubem? Wraz z nadejściem września 1939 roku od odpowiedzi będzie zależało również jego życie.Miłosna relacja Mateusza i Marity to opowieść niepodobna do innych, złożona, pełna trudnych wyborów, ulotnych nadziei i cierpienia. Ale też wierna faktom historycznym.Film Kamerdyner w reż. Filipa Bajona w kinach od 21 września 2018.

Stan: dobry + (spójna i kompletna, bez podpisów i podkreśleń, okładka lekko podniszczona z drobnymi przetarciami na krawędziach, zagięcie prawego dolnego rogu)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: