Superbohaterowie Marvela Tom 71 Profesor X

Produkt niedostępny

Używany


25.00 złbrutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1.00 zł.


TytułSuperbohaterowie Marvela Tom 71 Profesor X
Autorpraca zbiorowa
Okładkatwarda
Rok wydania2019
ISBN9788328210110
WydawnictwoHachette

Superbohaterowie Marvela Tom 71 Profesor X

Tytuł: Superbohaterowie Marvela Tom 71 Profesor X

Okładka:  twarda

OPIS:

Profesor Charles Xavier zasłynął w świecie komiksu jako nieustraszony założyciel X-Men i zarazem jeden z najpotężniejszych umysłów Uniwersum Marvela. W tym tomie przeczytacie jedną z najlepszych opowieści z jego udziałem: Sagę o Wyspie Muir, w której będzie musiał zmierzyć się z powrotem złowrogiego Shadow Kinga. U szczytu popularności X-Men czołowy architekt Marvela, Chris Claremont, do spółki ze śmietanką komiksowych twórców, postanowił wprowadzić chaos w świecie Charlesa Xaviera! By uratować rasę mutantów i zwyciężyć wroga, który pragnie zniszczyć wszystki, co jest mu drogie, Profesor X musi wezwać na pomoc Cyclopsa i jego drużynę, X-Facto. Ponadto, w niniejszym tomie znajdziecie pierwsze starcie Xaviera z przerażającym Shadow Kingiem, oryginalnie opublikowane w The Uncany X-Men #117. Otwórzcie swoje umysły i sami przekonajcie się o mocy najpotężniejszego telepaty Marvela!

W albumie znalazły się zeszyty: Uncanny X-Men Vol. 1 #278-280 (lipiec-wrzesień 1991 roku) oraz X-Factor Vol. 1 #69-70 (sierpień-wrzesień 1991roku) oraz Uncanny X-Men Vol. 1 #117 (styczeń 1979 roku).

Stan: dobry (uszkodzenia okładki:zagniecenia, wgniecenia, drobne przybrudzenia; spójna i kompletna; bez podpisów i podkreśleń)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: