97071612

Superbohaterowie Marvela Tom 66 Stwór

Produkt niedostępny

Używany


18.00 złbrutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0.50 zł.


TytułSuperbohaterowie Marvela Tom 66 Stwór
Autorpraca zbiorowa
Okładkatwarda
Rok wydania2019
WydawnictwoHachette

Superbohaterowie Marvela Tom 66 Stwór

Tytuł: Superbohaterowie Marvela Tom 66 Stwór

Okładka:  twarda

OPIS:

Kamienna powierzchowność Bena Grimma, ukochanego Stwora, skrywa złote serce. Oto historia targanego rozterkami fantastycznego rozrabiaki. Przygotujcie się na nieznane wam jeszcze oblicze najtwardszego bohatera w szeregach Fantastycznej Czwórki! „Ten człowiek... ten potwór!” to klasyczna opowieść, która położyła fundamenty pod najlepsze historie superbohaterskie. Zawiera trudne i podniosłe treści, które w czasach jej publikacji nie były jeszcze powszechne w komiksach. Druga opowieść to prawdziwa perełka z przeszłości Marvela. Oto Ben Grimm zostaje ochroniarzem w Projekcie Pegaz i przemierza nieskończone korytarze laboratoriów, które skrywają w sercu nieprawdopodobne sekrety. Oto Stwór, jeden z najpotężniejszych bohaterów Marvela, twardy jak skała i zawsze gotowy do rozróby

!Stan: dobry (uszkodzenia okładki:zagniecenia, wgniecenia, drobne przybrudzenia; spójna i kompletna; bez podpisów i podkreśleń)

ZAPRASZAM NA INNE AUKCJE

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: