Parkinson Poradnik dla pacjentów i ich bliskich Iwona Schymalla

Używany

Ilość: 2

Ostatnie egzemplarze!

15.00 złbrutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0.50 zł.


TytułParkinson Poradnik dla pacjentów i ich bliskich
AutorIwona Schymalla
Okładkamiękka ze skrzydełkami
Rok wydania2019
ISBN9788326828089
WydawnictwoAgora
Liczba stron192

Parkinson Poradnik dla pacjentów i ich bliskich Iwona Schymalla

Tytuł:  Parkinson Poradnik dla pacjentów i ich bliskich

Autor:  Iwona Schymalla

OPIS:

Wolniej działasz. Opuszcza cię dobry nastrój. Z czasem tracisz samodzielność. Coraz więcej czasu i energii pochłania zajmowanie się chorobą. Bo parkinson jest wymagający. Nie tylko wobec pacjentów, także ich bliscy codziennie odczuwają skutki choroby. Leczenie choroby Parkinsona zaczyna się dopiero, gdy już jest mocno widoczna. Trzeba opanować jej postęp i minimalizować straty. Utrzymanie sprawności, samodzielności, snu, spokoju, kontaktu z bliskimi, wymaga ogromnego wysiłku. Neurolog, psychiatra, neurochirurg, fizjoterapeuta, psycholog... Nowoczesne leczenie jest współdziałaniem wielu specjalistów. Takie kompleksowe podejście to konieczności, bo choroba Parkinsona zaburza funkcjonowanie człowieka na wiele różnych sposobów. Ale ta konieczność w polskich warunkach jest niestety rzadkością, luksusem. Dlatego w imieniu pacjentów i ich bliskich pytania specjalistom zadała Iwona Schymalla, dziennikarka od lat zajmująca się zdrowiem, Tak powstał przewodnik po chorobie, której przyczyn medycyna wciąż szuka...

Stan: db + (pozycja spójna i kompletna, bez podkreśleń i podpisów, okładka lekko podniszczona z niewielkimi przybrudzeniami)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej samej kategorii: