Czasopisma używane

Informacja

Archiwalne numery czasopism to prawdziwa gratka dla fanów gatunku. Chcesz przypomnieć sobie, jakie emocje towarzyszyły Ci podczas kompletowania ulubionego tygodnika? W Twojej kolekcji brakuje jednego lub kilku archiwalnych numerów popularnego periodyku? A może szukasz historycznych roczników w celach badawczych lub hobbystycznych? W internetowym...

Archiwalne numery czasopism to prawdziwa gratka dla fanów gatunku. Chcesz przypomnieć sobie, jakie emocje towarzyszyły Ci podczas kompletowania ulubionego tygodnika? W Twojej kolekcji brakuje jednego lub kilku archiwalnych numerów popularnego periodyku? A może szukasz historycznych roczników w celach badawczych lub hobbystycznych? W internetowym antykwariacie blackbooks.pl zamówisz wiele interesujących pozycji, które wzbogacą Twoją biblioteczkę.

Czasopisma to bogate źródło wiedzy o danym zagadnieniu czy realiach poprzedniej epoki. Archiwalne periodyki są poszukiwane nie tylko przez historyków i uczniów szkół wyższych przygotowujących się do pisania prac magisterskich, ale także pasjonatów danej dziedziny lub okresu historycznego.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. czasopisma wojskowe, sportowe, pedagogiczne, popularnonaukowe, religijne, kulturalne, społeczno-polityczne, modelarskie i fachowo-branżowe. Skupujemy m.in. tygodniki, dwutygodniki, miesięczniki, dwumiesięczniki, kwartalniki, półroczniki, roczniki, a także aperiodyki ukazujące się w nieregularnych odstępach czasu. W naszej ofercie oprócz pojedynczych numerów można znaleźć także wydawnictwa zebrane w jednym woluminie. Posiadamy czasopisma zarówno o zasięgu ogólnopolskim, jak i lokalnym.

Zamów archiwalne numery czasopism na blackbooks.pl

Oferujemy czasopisma wydawane w języku polskim w stanie dobrym i bardzo dobrym. Robiąc zakupy w naszym internetowym antykwariacie, możesz zbierać punkty lojalnościowe i wymieniać je na atrakcyjne bony, które możesz zrealizować przy kolejnych zamówieniach. Oprócz historycznych numerów drukowanych w drugiej połowie XX wieku zamówisz również periodyki, które pojawiły się na rynku czasopism na początku XXI wieku i są wydawane do dziś. To doskonała okazja, aby uzupełnić swoją domową biblioteczkę o brakujące egzemplarze. Nie możesz znaleźć numeru, na którym szczególnie Ci zależy? Zapraszamy do kontaktu z naszymi antykwariuszami!

Więcej

Czasopisma używane 

Jest 459 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 459 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 459 elementów