Książki używane Historia, archeologia

Informacja

„Ci, którzy nie znają swojej historii, są skazani na jej powtarzanie” hiszpański filozof i eseista, José Ortega y Gasset, zachęcał do pogłębiania wiedzy historycznej. A czy istnieje lepsze źródło informacji o czasach dawnych i współczesnych niż książki historyczne? To szczególne pozycje na rynku wydawniczym. Wbrew pozorom nie tylko dla nauczyc...

„Ci, którzy nie znają swojej historii, są skazani na jej powtarzanie” hiszpański filozof i eseista, José Ortega y Gasset, zachęcał do pogłębiania wiedzy historycznej. A czy istnieje lepsze źródło informacji o czasach dawnych i współczesnych niż książki historyczne? To szczególne pozycje na rynku wydawniczym. Wbrew pozorom nie tylko dla nauczycieli i akademików! Książki historyczne i archeologiczne to bogate źródło wiedzy o wojnach i sojuszach, katach i ofiarach. O ludziach, którzy żyli w poprzednich epokach, wielkich wynalazkach, najbardziej śmiercionośnych broniach, przełomowych odkryciach i tajemniczych budowlach. O żywotach świętych i niekoniecznie świętym życiu towarzyskim ówczesnych elit.

W naszym antykwariacie znajdziesz interesujące pozycje dotyczące największych konfliktów zbrojnych, które zmieniły oblicze świata. Oferujemy fascynujące książki opowiadające o życiu codziennym naszych przodków od PRL-u po czasy starożytne. Wiele pozycji, które znajdziesz w naszym antykwariacie, burzy utarte schematy i dekonstruuje mity. Bohaterami opowieści historycznych są nie tylko wybitni przywódcy, dyskretni sojusznicy i bezbłędni szpiedzy, ale także całe narody i społeczności.

Używane książki historyczne nie tylko dla historyków!

Pasjonujesz się militariami? Piszesz książki obyczajowe i chcesz poznać realia epoki, w której dzieje się akcja powieści? Prowadzisz blog o tematyce regionalnej? Blackbooks.pl to miejsce, w którym znajdziesz wartościowe książki poświęcone historii i archeologii. Skupujemy wyłącznie pozycje w stanie dobrym i bardzo dobrym. Każdy egzemplarz, zanim trafi na wirtualną półkę, przechodzi przez ręce doświadczonych antykwariuszy. Dzięki temu, oprócz fotografii, na naszej stronie znajdziesz także krótki, ale rzetelny opis dotyczący stanu książki. Doceniamy najbardziej zagorzałych czytelników. Oferujemy atrakcyjne ceny i punkty lojalnościowe za zakupy.

Więcej

Książki używane Historia, archeologia 

Jest 5565 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 5565 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 5565 elementów